Предмет: Физика,
автор: roman4448
Яку роботу виконує двигун ліфта за 1 хв, якщо напруга на двигуні 380 В, а сила струму в колі 10 А? Відповідь подайте у кДж Срочно даю 20 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
A= UIt = 380*10*60 = 380*600 = 228 000 Дж = 228 кДж
*60 сек в 1 минуте
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: aleksashina200
Предмет: Русский язык,
автор: ФырФырФыр7
Предмет: Окружающий мир,
автор: mesilovanastena
Предмет: Математика,
автор: AlenaNy123
Предмет: Алгебра,
автор: tanyakovalchuk2016