Предмет: Физика, автор: maximratusnui9022

Залізну деталь об'єм якої 10000 см3 занурюють у воду. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю деталь у воді? Густина заліза складає 7800 кг/м3, а g=10 H/кг.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 680Н

Объяснение:

Дано:

V=10000cм³=0,01м³

ρ=7800кг/м³

ρ1=1000кг/м³

g=10Н/кг

-------------

ΔF-?

ΔF=Fт-Fa=ρ*g*V-ρ1*g*V=g*V*(ρ-ρ1)=10*0,01*(7800-1000)=680Н

Автор ответа: zybkov1950
0

Ответ: 680 Н

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: лесик17