Предмет: Физика,
автор: aleksandragrib281
Який тиск чинить морська вода на людину що занурилася під воду на глибину 300см.Густина води 1030кг/м^3
Допоможіть будь ласка
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Давление на дно рассчитывается по формуле:
p=pgh=1030кг/м3*10н/кг*3м=30900Па=30,9Кпа
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: книга25
Предмет: Другие предметы,
автор: shakirovaaliya
Предмет: Русский язык,
автор: Balgynzhanatova
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: tatyanapalihova