Предмет: Физика,
автор: Bym4ukByy
Хлопчик кинув горизонтально м'яч із вікна, яке знаходиться на висоті 20 м від поверхні землі. Визначте початкову швидкість руху м'яча, якщо до моменту удару об землю модуль переміщення м'яча дорівнював 25 м.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
7,5 м/с
Объяснение:
=20 м s=25 м vx=?
===
Дальность полёта:
L=√(s²-h²)=√(25²-20²)=15 м
Время полёта:
h=g*t²/2 ----> t=√(2*h/g)=√(2*20/10)=2 c
vx=L/t=15/2=7.5 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 89853142918
Предмет: Русский язык,
автор: ЛиЯМиРлИя
Предмет: Русский язык,
автор: mihajlov03
Предмет: Математика,
автор: artemruksha
Предмет: Математика,
автор: karelintimofej