Предмет: Физика,
автор: Dext1k
На кулю, занурену у воду на 2/3, дiє архімедова сила 200 Н. Знайти
загальний об'єм кулi та її масу, якщо куля зроблена з алюмінію
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
F=200 Н.
V-?
ρ-2700 кг/м³
___________________
F=ρgV,
V=F/(ρg),
V=200/(2700×9,8)= 0,0075 м³=7500 см³
Dext1k:
А можете решить и второе, пожайлуста
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Jenechka92ast
Предмет: Русский язык,
автор: kpvpepk
Предмет: Русский язык,
автор: katyalisytkina
Предмет: Английский язык,
автор: jioo568
Предмет: Химия,
автор: lena4112