Предмет: Химия,
автор: pro100diana2008
ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ НУЖНО СРОЧНО!!!!
1. Обчисліть відносну молекулярну масу води.
2. Обчисліть у якому з оксидів купрум(II)оксиді чи воді масова частка Оксигену є більшою.
Даю 20.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1.Ответ:18
Объяснение:Mr(H2O)=2•1+1•16=2+16=18
2.Відповідь: у СuО 20%; у Н2O - 89%.
Відомо: CuO, H2O Знайти: W(O)-?
Розв'язання:
Аr(O)=16
Mr(CuO)=Ar(Cu)+Ar(S)=64+16=80
Mr(H2О)=2•Ar(H)+Ar(О)=2•1+16=18
Обчислюємо масову частку Оксигену у купрум (ІІ) оксиді.
W(О)=Ar(О)/Mr(CuO)=16/80=0,2
або, помноживши знайдене число на 100%, отримаємо 20%
Обчислюємо масову частку Оксигену у воді.
W(О)=Ar(О)/Mr(H2О)=16/18=0.89
або, помноживши знайдене число на 100%, отримаємо 89%
Відповідь: масова частка Оксигену є більшою у воді.
Объяснение:
Выше
pro100diana2008:
Дякую велике (Спасибо большое)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: tamila001
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Нюшандия
Предмет: Биология,
автор: ivankubovych
Предмет: Русский язык,
автор: svetlichnvya