Предмет: Математика,
автор: svpearl
Купили 14 пачок печива та вафель, заплативши за всю покупку 510 грн. Кожна пачка печива коштує 30 грн, а кожна пачка вафель – 40 грн. Скільки купили пачок вафель ?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
пусть х пачек печива у пачек вафель
Тоді 30х+40у=510
х+у=14
х=14-у
30*14-30у+40у=510
10у=510-420=90
у=9
х=5
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: olesia10106
Предмет: Окружающий мир,
автор: Зарина200420065
Предмет: Русский язык,
автор: 1766352009622
Предмет: Алгебра,
автор: MiraVel
Предмет: Математика,
автор: mustasobaanastasia