Предмет: Химия,
автор: Xyilysha
Яка кількість Калій ОКСИДУ витратиться для добування Калій гідоксиду масою 56г?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
K2O + H2O = 2KOH
x/94 = 56/112
x = (94*56)/112 = 47 г
Автор ответа:
1
Кількість речовини - n (моль)
Дано:
m (KOH) = 56 г
Знайти:
n (K2O) - ?
Рішення:
1) K2O + H2O => 2KOH;
2) M (KOH) = 56 г/моль;
3) n (KOH) = m / M = 56 / 56 = 1 моль;
4) n (K2O) = n (KOH) / 2 = 1 / 2 = 0,5 моль.
Відповідь: Кількість речовини K2O становить 0,5 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: denisivanov3
Предмет: Английский язык,
автор: lenusechkou
Предмет: Українська мова,
автор: aaleftinaa
Предмет: Физика,
автор: julik117
Предмет: История,
автор: СусликОдер