Предмет: Физика,
автор: ludav639
тіло масою 15 кг рухається згідно рівняння Х=3+2t+2t² визначити імпульс тіла через 3с після початку руху
помогите пожалуйста, полностью решить с дано
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m=15 кг
t=3 c
p(3)-?
Решение:
x=3+2t+2t²
x=x0+v0t+(at^2/2)
v0=2 м/с
a=4 м/с²
v=v0+at
v=2+4*3=14 (м/с)
p=mv
p=15*14=210 (кг*м/с)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Sofitumi
Предмет: Русский язык,
автор: Ибра1003
Предмет: Русский язык,
автор: nugamonster
Предмет: История,
автор: 2001Student
Предмет: Українська література,
автор: yuliakharchuk