Предмет: Химия,
автор: dmytritp
Приготувати 12г розчину з масовою часткою натрій хлориду 15%.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано:
m(розчину)=12 г
ω(NaCl)=15%
m(NаCl)- ? m(Н2О)-?
Розв'язок:
З формули ω(речовини)=(m(речовини)/m(розчину))•100%
знаходимо m(речовини)=m(розчину)•ω(речовини):100%
m(NaCl)=12 г • 15% : 100% = 1,8 г
З формули m(розчину)=m(речовини)+m(води)
знаходимо m(води)=m(розчину) - m(речовини)
m(H2O)=12 г – 1,8 г = 10,2 г, 1 г (Н2О)=1 мл (Н2О)
Відповідь: для приготування розчину потрібно 1,8 г NaCl і 10,2 мл води.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: tamrlantolubaev
Предмет: Русский язык,
автор: ket24077
Предмет: Окружающий мир,
автор: Иннапро
Предмет: Литература,
автор: fialka43