Предмет: Химия,
автор: fjrhogfeuoj
обчисліть масу натрій хлориду необхідну для приготування розчину масою 200 г з масовою часткою солі 0.5
допоможіть будь ласка але щоб було розписано що дано і знайти і так далі
дам 30 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(р-ра) = 200 г
w(NaCl) = 0,5
Найти:
m(в-ва) =w × m(р-ра)
m(в-ва NaCl) =0,5 × 200 = 100г
Ответ: 100 г
fjrhogfeuoj:
Дужееее дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Алисасиберяка
Предмет: Окружающий мир,
автор: cobaca427
Предмет: Русский язык,
автор: камилла239
Предмет: Алгебра,
автор: ЮжныйПарк
Предмет: Математика,
автор: esrefhuseynzade45