Предмет: Физика, автор: sunwixe

ON 2 7. На вершині гори атмосферний тиск дорівнює 640 мм.рт.ст. Яка висота гори, якщо атмосферний тиск біля підніжжя гори становить 760 мм.рт.ст? Який тиск буде на горі висотою 4 км?​

Ответы

Автор ответа: BohdanStepanchuk2008
2

Ответ: h_{1}=880(m); p_{3}≈50000(Па).

Объяснение:

Дано:

p_{1}=640 мм.рт.ст.

p_{2}=760 мм.рт.ст.

h_{2}=4км=4000m

h_{1} - ?

p_{3} - ?

1) h_{1}=(p_{2}-p_{1})*11m=(760 мм.рт.ст.-640 мм.рт.ст.)*11m=80 мм.рт.ст.*11m=880(m)

2) p_{3}=\frac{h_{2}}{11m}*133.3Па=\frac{4000m}{11m}*133.3Па≈50000(Па)


bom4ik673: де взяв 11м
BohdanStepanchuk2008: Посмотри теорию про атмосферное давления.
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: akedilov00p30cc2