Предмет: Физика, автор: maximhalushko

На тіло об'ємом 0,4 м3 , яке повністю занурене у рідині, діє виштовхувальна сила 3,6 кН. Знайдіть густину цієї рідини (g = 10 Н/кг)​

Ответы

Автор ответа: denis20202022
3

Ответ:

Объяснение:

F = pg V

p = F/gV = 3600 / 10*0.4 = 3600/4 = 900 кг/м3

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: 46076
Предмет: Алгебра, автор: stermzyoxiaoc