Предмет: Физика, автор: alinanichegineznaet

5. Розрахуйте тиск, який чинить верстат вагою 1000 H, якщо його опорна частина має площу 0,25 м2. *
4 кПа
25 кПа
400 Па h
2,5 кПа
допоможіть будь ласка​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
0

Дано:

P=1000 Н

S=0,25 м2

p-?

Розв'язання:

P=mg ; Fтяж=mg => Fтяж=P

p=Fтяж/S=1000 Н/0,25 м2=4000 Па

Відповідь:Верстат чинить тиск 4 кПа.

Похожие вопросы