Предмет: Физика, автор: bunny89

Два резистори, опорами 30 і 60 Ом з'єднані послідовно. Яка напруга на другому резисторі, якщо загальна напруга, прикладена до обох резисторів дорівнює 18 В?

Ответы

Автор ответа: ilya228668668
0

Ответ:

I₁=U₁/R₁=3/30=0.1 (A)

I₂=I₁

U₂=I₂•R₂=0.1•60=6 (B)

Объяснение:

Вот так вот

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ivantregubovv