Предмет: Физика,
автор: karinadankovska
Тіло масою 2 кг падає з висоти 5 м . яку роботу при цьому виконує сила тяжіння????
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
A = mgh = 2*10*5 = 100 Дж
Автор ответа:
2
Дано:
m = 2 кг
h = 5 м
A - ?
Формула:
A = m*g*h
Решение:
A = 2*10*5=100 Дж
Ответ: А = 100 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: infinity1225546
Предмет: Немецкий язык,
автор: konoplych
Предмет: Русский язык,
автор: nastyasolomatina2016
Предмет: Математика,
автор: krikunteam
Предмет: Математика,
автор: dimarodionov82