Предмет: Химия, автор: petryshyndenys7

СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛІВ
При взаємодії барію кількістю речовини 0,25 моль з водою виділився газ.(н. у.). Визначте об'єм цього газу. ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: chemistrykk
1

Дано:

n(Ba) = 0,25 моль

Найти:

V(H2) - ?

Решение:

Ba + 2H2O => Ba(OH)2 + H2↑

n(H2) = n(Ba) = 0,25 моль

V=n×Vm

V(H2) = 0,25 × 22,4 = 5,6 л

Ответ: 5,6 л


petryshyndenys7: Велике дякуюю
Похожие вопросы