Предмет: Физика,
автор: kuraruma
Визначити потужність двигуна, якщо він за 60 с виконав роботу 18000 Дж.
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
дано:
t=60с
А=18000Дж
визначити:
Р-?
розв'язання:
Р=А/t=18000/60=300.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: domovoi74
Предмет: Українська мова,
автор: Rianna2007
Предмет: Русский язык,
автор: настя5285
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: UmidzhanOne
Предмет: Математика,
автор: 34677854212