Предмет: Физика,
автор: misha11kuzmin
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!
на столі лежить мідна пластинка довжиною 1 м; шириною 30 см;завтовшки 1 см. Який тиск створює на стіл? БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
268,8 Па
Объяснение:
F = mg
p (плотность) = m/V
m = pV
V = 100 см * 30 см * 1 см = 3000 см2
p меди = 8,96 г/см3
m = 8.96 *3000 = 26 880 грамм = 26,88 кг
F = mg = 26,88 кг * 10 м/с2 = 268,8 Па = 268,8 па = 268,8 Н/см2
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kisulysi
Предмет: Русский язык,
автор: vorg64
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: niknikas27
Предмет: Английский язык,
автор: uragarif