Предмет: Математика,
автор: mishapavelchak0407
Фермер продав 220 кг яблук першого сорту за ціною 8,2 грн за 1 кг і 180 кг яблук другого сорту. Яка ціна яблук другого сорту за 1 кг, якщо середня ціна на яблука становила 7,57 грн за 1 кг?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
(220*8,2+180х)/(220+180)=7,57
1804+180х=7,57*400
180х=3028-1804
х=1224:180
х=6,8(грн/кг) - стоимость яблок 2-го сорта
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 321MEDVED123
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Улпан111111
Предмет: Русский язык,
автор: поля686
Предмет: Биология,
автор: polina190205