Предмет: Математика, автор: mishapavelchak0407

Фермер продав 220 кг яблук першого сорту за ціною 8,2 грн за 1 кг і 180 кг яблук другого сорту. Яка ціна яблук другого сорту за 1 кг, якщо середня ціна на яблука становила 7,57 грн за 1 кг?

Ответы

Автор ответа: alekchernal
3

Ответ:

(220*8,2+180х)/(220+180)=7,57

1804+180х=7,57*400

180х=3028-1804

х=1224:180

х=6,8(грн/кг) - стоимость яблок 2-го сорта

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Улпан111111
Предмет: Русский язык, автор: поля686
Предмет: Биология, автор: polina190205