Предмет: Физика, автор: maksimcukanna463

7. Яку силу треба прикласти, щоб підняти під водою камінь 25 кг, об'єм якого 0,015 м3 ?​

Ответы

Автор ответа: molokovaana43
1
m=26 кг, V= 0,015м3. F-? F=mg-Fa=mg-pVg=g(m-pV). F=9,8*(26-0,015*1000) = 107,8 H =108H.
Автор ответа: lomaleks95
1

Ответ:

146,559 (Н)

Объяснение:

Дано:

ρ_{liq} = 997 (кг/м³)

V_{st} = 0,015 (кг)

g = 9,8 (м/с)

Формула:

F_A=pgV

Решение:

F = 997·0,015·9,8 = 14,955·9,8 = 146,559 (Н)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Эмир300