Предмет: Физика,
автор: Аноним
Визначити кількість теплоти за 10хв.за 0,5 хв. І за 2 години якщо опір 25 ом а сила струму 0,2 ампер
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 600Дж; 1800Дж; 7200Дж
Объяснение:
Дано:
t1=10мин=600с
t2=0,5ч=1800с
t3=2ч=7200с
I=0,2А
R=25 Ом
------------------
Q1-?; Q2-?; Q3-?
Q=I²Rt
Q1=0,2²*25*600=600Дж
Q2=0,2²*25*1800=1800Дж
Q3=0,2²*25*7200=7200Дж
suigemar86:
Можете ещё с геометрией помочь?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: гуля871
Предмет: Английский язык,
автор: Helpmeplzaaaa
Предмет: Алгебра,
автор: HONA7777