Предмет: Физика, автор: miralfox25

Під дією сили 30 Н тiло рухається з прискоренням 0,2 м/с². Визначте масу тіла.

Ответы

Автор ответа: tigerstar0427
2

Ответ:

m=150

Объяснение:

F=ma

a=0.2

F=30

m=F/a= 30/0.2= 300/2=150

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: akerke412
Предмет: Українська мова, автор: konovalenkodaryna