Предмет: Физика, автор: hechaalina

СРОЧНО даю 40 балів!!!РОЗВ'ЯЗАТИ 2 ЗАДАЧІ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: tigerstar0427
0

Ответ:

1. 0.1

2.

Объяснение:

1. P=UI

U=3

P=0.3

0.3=3*I

I=0.3/3=0.1  A

2. t=20 c

U=12  I=3 A

U=A/q    I=q/t

3=q/20

q=60 ел заряд

12=A/60 A= 720

Не знаю, яку величину має під собою витрату ел енерії, але якщо це робота, то так

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: айка20056