Предмет: Математика, автор: Domama00

Купили 2,7 кг цибулі по 12,6 грн за кілограм і 0,8 кг часника по 15,3 грн за кілограм. Яку ада- чу має отримати покупець зі 100 грн?​

Ответы

Автор ответа: valerushka152006
1

Ответ:

1) 2,7*12,6=34,02(грн)

2) 0,8*15,3=12,24(грн)

3) 100-(34,02+12,24)=100-46,26=53,74(грн)

Пошаговое объяснение:

Автор ответа: stasbeskid
1

Ответ:

12.6*2.7=34.02 (грн)

15.3*0.8=12.24 (грн)

34.02+12.24=46.26 (грн)

100-46.26=53.74 (грн)

Пошаговое объяснение:

(ада- чу - сдачу, як я зрозумів)

12.6 за кг, купили 2.7 кг, звідси

12.6*2.7=34.02

15.3 за кг, купили 0.8 кг, звідси

15.3*0.8=12.24

34.02+12.24=46.26 - сумма, яку покупець має заплатити

100-46.26=53.74 - здача

Похожие вопросы