Предмет: Математика,
автор: Domama00
Купили 2,7 кг цибулі по 12,6 грн за кілограм і 0,8 кг часника по 15,3 грн за кілограм. Яку ада- чу має отримати покупець зі 100 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1) 2,7*12,6=34,02(грн)
2) 0,8*15,3=12,24(грн)
3) 100-(34,02+12,24)=100-46,26=53,74(грн)
Пошаговое объяснение:
Автор ответа:
1
Ответ:
12.6*2.7=34.02 (грн)
15.3*0.8=12.24 (грн)
34.02+12.24=46.26 (грн)
100-46.26=53.74 (грн)
Пошаговое объяснение:
(ада- чу - сдачу, як я зрозумів)
12.6 за кг, купили 2.7 кг, звідси
12.6*2.7=34.02
15.3 за кг, купили 0.8 кг, звідси
15.3*0.8=12.24
34.02+12.24=46.26 - сумма, яку покупець має заплатити
100-46.26=53.74 - здача
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: DeCrevdioDecoo
Предмет: Английский язык,
автор: Лер5555
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ореке
Предмет: Математика,
автор: krut95
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним