Предмет: Физика, автор: SashaBroYT

СРОЧНОЗа якийсь час автомобіль, рухаючись з постійним прискоренням 1,6 м/с 2 ,
збільшить свою швидкість з 11 м/с до 19 м/с?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 5с

Объяснение:

Дано:

а=1,6м/с²

Vo=11м/с

V=19м/с

------------

t-?

V=Vo+at

t=(V-Vo)/a=(19-11)/1,6=5с

Похожие вопросы