Предмет: Химия,
автор: linaaaaaaaaaaaaaaa
Обчисліть об’єм амоніаку (в літрах), який можна добути з азоту масою 500 г, якщо вихід каталітичної реакції утворення амоніаку з азоту та водню складає 70 % від теоретичного.
Ответы
Автор ответа:
0
N2+3H2=2NH3
1 моль-----2 моль
n(N2)=500:28=17.9 моль
M(N2)=28
n(NH3)=17.9*2=35.7 моль
V=22.4*35.7=800л теоретический
m(NH3)=800*0.7=560 л практически
1 моль-----2 моль
n(N2)=500:28=17.9 моль
M(N2)=28
n(NH3)=17.9*2=35.7 моль
V=22.4*35.7=800л теоретический
m(NH3)=800*0.7=560 л практически
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sayatpipuka
Предмет: География,
автор: giniatulinaazalia15
Предмет: Русский язык,
автор: loya1109
Предмет: Математика,
автор: lfgjitk