Предмет: Физика, автор: Аноним

Физика! 50 баллов.
Повітряна куля рівномірно опускається зі швидкістю 2 м/с. Визначте потужність сили тяжіння, якщо маса кулі 150 кг (g = 10 м/с2)​

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
3

Дано:

υ=2 м/с

m=150 кг

g=10 м/с2

P-?

Розв'язання:

P=A/t; A=Fs; F=mg => P=mgs/t; υ=s/t; P=mgυ

P=150 кг×10 м/с2×2 м/с=3000 Вт

Відповідь:Потужність сили тяжіння 3000 Вт.


Аноним: Спасибо огромное! Помогите с ещё одним вопросом
Похожие вопросы