Предмет: Химия,
автор: linaaaaaaaaaaaaaaa
Обчисліть масу амоніаку (в грамах), який можна добути з 448 л азоту, якщо вихід продукту реакції від теоретично можливого складає 62,5%.
Ответы
Автор ответа:
0
N2+3H2=2NH3
1 моль-------2 моль
n(N2)=448:22.4=20 моль
nNH3)=20*2=40 моль
m(NH3)=17*40=680 г теоретически
m(NH3)=680*0.625=425 г практически
1 моль-------2 моль
n(N2)=448:22.4=20 моль
nNH3)=20*2=40 моль
m(NH3)=17*40=680 г теоретически
m(NH3)=680*0.625=425 г практически
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: iren727
Предмет: Английский язык,
автор: amirKanatovic
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Звездамира