Предмет: Физика, автор: Qyila

Допоможіть будь ласка з задачами з фізики

1.На стальне тіло діє сила тяжіння 1170 Н.Який об‘єм цього тіла ?

2.Тіло з висоти 80 м вільно падає на Землю .Скільки часу воно падає?

Ответы

Автор ответа: eyggen
1

Ответ:

нижче.

Объяснение:

1) F=1170H

g=10м/с²

р=7800кг/м³

V-?

F=mg

m=F/g=117кг

V=m/p=117/7800=0,015м³

2) h=80м

g=10м/с²

t-?

h=gt²/2

80=5t²

t²=16

t=4c.

P.S. можна коронку;)

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: наре4