Предмет: Физика,
автор: kirilparhomcuk587
Яку напругу слід прикласти до свинцевого провідника довжиною 20 м, щоб сила струму в провіднику дорівнювала 2 А? Площа поперечного перерізу провідника 0,3 мм2. Питомий опір свинцю 0,210300cq56-45ec-57x45.png. Відповідь виразіть у В. Одиниці вимірювання
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 29,4В
Объяснение:
Дано:
l=20м
S=0,3мм²
ρ=0,22 Ом*мм²/м
I=2А
-------------------
U-?
R=ρl/S=0,22*20/0,3=14,7 Ом
U=IR=2*14,7=29,4В
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: 99999999996
Предмет: Другие предметы,
автор: Камілка2004
Предмет: Русский язык,
автор: viktoriasherbinina
Предмет: Английский язык,
автор: 765627891966