Предмет: Физика,
автор: nazarka10
Тіло масою 2 кг кинули вертикально вгору з рівня землі з початковою швидкістю 10 м/с. Визначити кінетичну енергії тіла на висоті 3 м.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 39,69Дж=40Дж
Объяснение:
Дано:
m=2кг
Vo=10м/с
h=3м
-------------
Ек-?
Ек=mV²/2
V=Vo-gt
t=(Vo-√(Vo²-2gh))/g=(10-√(10²-2*10*3))/10=0,37c
V=10-10*0,37=6,3м/с
Ек=2*6,3²/2=39,69Дж=40Дж
nazarka10:
Понимаешь, ответ есть. ТАм 40 должно было получиться))) Округлить думаешь можно?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: berelyka
Предмет: Українська мова,
автор: misssstter
Предмет: Русский язык,
автор: Albina717
Предмет: Русский язык,
автор: КрАсНоГлАзАя
Предмет: Музыка,
автор: kekkek568