Предмет: Физика,
автор: cggfgg
З яким прискоренням рухається автомобіль, якщо через 20 с його швидкість збільшується від 5 м/с до 15 м/с?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
t=20 с
υ0=5 м/с
υ=15 м/с
a-?
Розв'язання:
ax=υx-υ0x/t
ax=a; υx=υ; υ0x=υ0.
a=υ-υ0/t=15-5/20=0,5 (м/с²)
Відповідь:a=0,5 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MikaZet1
Предмет: Русский язык,
автор: яло23
Предмет: Русский язык,
автор: eliseevapolina
Предмет: Литература,
автор: xeksel
Предмет: Математика,
автор: serikbay69