Предмет: Физика, автор: Аноним

В однорідне магнітне полез магнітною індукцією 30мТл перпендикулярно до ліній магнітної індукціі влітає електрон з кінетичною енергією 50кеВ. Який радіус кривизни траєкторіі руху електрона?​

Ответы

Автор ответа: dedulja66let
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

B = 30 мТл = 30·10⁻³ Тл

α = 90°

Eк = 50 кэВ = 50 000 эВ = 50 000·1,6·10⁻¹⁹ = 8·10⁻¹⁵ Дж

m = 9,1·10⁻³¹ кг

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл

__________________

R - ?

Кинетическая энергия электрона:

Eк = m·V² / 2

Скорость электрона:

V = √ (2·Eк / m) = √ (2·8·10⁻¹⁵ / 9,1·10⁻³¹) ≈ 1,3·10⁸ м/с

Ларморовский радиус:

R = m·V / (e·B)

R = 9,1·10⁻³¹·1,3·10⁸ / (1,6·10⁻¹⁹·30·10⁻³ ) ≈ 0,025 м

или  R = 25 мм

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: 201632008
Предмет: Русский язык, автор: Деня11111111