Предмет: Физика, автор: nazarka10

Тіло масою 2 кг кинули вертикально вгору з рівня землі з початковою швидкістю 10 м/с. Визначити кінетичну енергії тіла на висоті 3 м.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 40Дж

Объяснение:

Дано:

m=2кг

Vo=10м/с

h=3м

-------------

Ек-?

Ек=mV²/2

V=Vo-gt

t=(Vo-√(Vo²-2gh))/g=(10-√(10²-2*10*3))/10=0,37c

V=10-10*0,37=6,3м/с

Ек=2*6,3²/2=39,69Дж=40Дж

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Ренат6666