Предмет: Українська література, автор: kkartohovih

ІІ розділ «Знайомство з майбутнім майстром спорту, а також з бабусею, ентузіастом музичної освіти і дідом Трохимом» 1. Василь Трош — це в майбутньому: а) видатний митець живопису; б) майстер велосипедного спорту міжнародного класу; в) представник міської влади. 2. Василь Трош назвав хлопців: а) дослідниками; б) лівінгстонами; в) зоологами. 3. Приїхавши до бабусі, хлопці відчули якесь виття, яке було пов’язане: а) з коровою; б) військовими тренуваннями; в) музичним інструментом. 4. Чим хлопці вразили Троша? а) Міською поведінкою; б) сачками і рюкзаками; в) манерою спілкування. 5. Про який географічний континент згадується у творі? а) Азію; б) Європу; в) Африку. 6. Яка тварина не згадується Трошем під час спілкування з хлопцями? а) Бегемот; б) тигр; в) крокодил. 7. По-вуличному дядька Гната звали: а) супермузикантом; б) лірником; в) Фа-Дієзом. 8. Бабусю Сергія на селі кликали: а) Іванівною; б) Петрівною; в) Демидівною. 9. Чим бабуся пригощала Сергія та Митька? а) Картоплею з м’ясом; б) пиріжками; в) голубцями. 10. Кому з героїв твору належить цей опис зовнішності: «У темних смугастих штанях, вправлених у запилені чоботи, в синьому бувалому в бувальцях піджаку й кашкеті»? а) Дядьку Гнату; б) Гнатовичу; в) незнайомцю. 11. Яким напоєм не смакували хлопці в бабусі? а) Кефіром; б) молоком; в) кисілем. 12. Наївшись, хлопці вирішили прогулятися: а) по лісу; б) селом; в) на річку. 13. Дядько Гнат грав на: а) мандоліні; б) тромбоні; в) акордеоні. 14. «Волосся русяве, потемніле…», — так дід Трохим сказав про: а) Митька; б) Сергія; в) власна відповідь


kkartohovih: Помогите пожалуста!!!

Ответы

Автор ответа: Olyun4ik
1

Відповідь: 1Б, 2Б, 3В, 4Б, 5В, 6Б, 7В, 8В, 9В, 10Б, 11А, 12В, 13Б, 14В  ?? (дід думав що говорить про Митька, а в дійсності це він  розглядав Сергія)

1. Василь Трош — це в майбутньому: б) майстер велосипедного спорту міжнародного класу;

2. Василь Трош назвав хлопців:  б) лівінгстонами; Цитата? — А яке чудове спорядження! — не вгавав він. — Які сачки! Стережіться, бідні метелики! А рюкзаки? Там, мабуть, харчів не на один місяць. Юні лівінгстони, безперечно, збилися з путі, адже Африка у зовсім протилежному напрямку. Яке щастя для бегемотів і нільських крокодилів! Ви їх усіх переловили б.

3. Приїхавши до бабусі, хлопці відчули якесь виття, яке було пов’язане: в) музичним інструментом.

4. Чим хлопці вразили Троша? б) сачками і рюкзаками;  (див. цитату вище)

5. Про який географічний континент згадується у творі?  в) Африку. (див цитату вище)

6. Яка тварина НЕ згадується Трошем під час спілкування з хлопцями? б) тигр; (дивись цитату вище)

7. По-вуличному дядька Гната звали:  в) Фа-Дієзом.

8. Бабусю Сергія на селі кликали: в) Демидівною.

9. Чим бабуся пригощала Сергія та Митька?  в) голубцями.  цитата: — Угу, вше, — ствердно кивав головою Митько, запихаючись голубцем.

10. Кому з героїв твору належить цей опис зовнішності: «У темних смугастих штанях, вправлених у запилені чоботи, в синьому бувалому в бувальцях піджаку й кашкеті»?  б) Гнатовичу;

11. Яким напоєм НЕ смакували хлопці в бабусі? а) Кефіром;

12. Наївшись, хлопці вирішили прогулятися: в) на річку. цитата: — Наїлися, спасибі, — дружно закивати ми.  — А тепер куди? — Та ще не знаємо. Може, погуляємо трохи чи на річку…

13. Дядько Гнат грав на: б) тромбоні;  цитата: Нараз фіранка гойднулась, метнулась убік, і ось уже у вікні з'явився розчервонілий вусатий здоровань із тромбоном у правиці

14. «Волосся русяве, потемніле…», — так дід Трохим сказав про:  а) Митька б) Сергія; в) власна  відповідь - Дід Трохим думав, що перед ним стоїть Митько і розказував це про Митька, а потім з"ясувалося, що в дійсності  дід Трохим  так уважно розглядав Сергія. Цитата:  — Е, ні, який же він худющий. Опецькуватий… А то ж ніби й волосся було русяве, а це по-темніло. — Та де ж потемніло? — од того дива бабуся аж вилізла з погреба і кинула погляд на мене. — Тьху, Трохиме, та чи ти не бачиш! Це ж не Митько!

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: natasacher316
Предмет: Информатика, автор: sleeprezedent
Информатика-2. Будни Тридевятого Царства
Ограничение времени
1 секунда
Ограничение памяти
64Mb
Ввод
стандартный ввод или input.txt
Вывод
стандартный вывод или output.txt

В Тридевятом царстве N городов, два из которых имеют выход к морю. Много лет царство раздирали междоусобицы, так что все дороги между городами пришли в негодность. 
Василиса Премудрая поручила купцу Садко построить в царстве дороги так, чтобы из любого города можно было добраться до моря по одной или нескольким дорогам. Каждая дорога должна соединять два города. Дороги должны пересекаться на разных уровнях высоты, так что переходить с дороги на дорогу можно только в городах, в которых они начинаются. Какое наименьшее число дорог должен построить Садко, чтобы выполнить поручение Василисы? 
Формат ввода
Вход содержит одно целое число N (0 ≤ N ≤ 109) — количество городов в Тридевятом Царстве. 
Формат вывода
Выведите одно целое число — минимальное количество дорог, которое нужно построить для выполнения поручения Василисы Премудрой.
Пример
Ввод
Вывод
4
2
Примечания
Решением к данной задаче является программа, написанная на одном из представленных в системе языков программирования. Программа должна считывать данные со стандартного потока ввода (иначе говоря, «с клавиатуры») и выводить ответ в стандартный вывод (иначе говоря, «на экран»). 
Выводить лишние символы (исключая пробелы и переводы строк) недопустимо, то есть если вместо ответа будет выведен ответ и после него (или перед ним) какое-то лишнее число или строка, то система ответ не зачтёт. 
Перед тем, как отправить написанную Вами программу, не забудьте указать язык программирования, на котором она написана. Выбор языка осуществляется с помощью выпадающего меню, расположенного сразу под этим текстом.