Предмет: Химия,
автор: iphoneolga32
До 95г розчину з мас .часткою 5.5%додали ще 10г солі.Обчислили масову частку солі в новому розчині (вийшло 14.5%)А тепер який об‘єм води потрібно додати до розчину (умова вище)щоб отримати розчин з мас.часткою солі 7%.Дякую
Ответы
Автор ответа:
1
m1(р-ну) = 95 г
w1(солі) = 5,5%
m2(солі) = m1(солі) + 10 г
w3(солі) = 7%
w2(солі) - ?
m3(води) - ?
Решение:
1) m1(солі) = 95 г * 0,055 = 5,225 г
2) m2(солі) = 5,225 г + 10 г = 15,225 г
3) w2(солі) = 15,225 г / 105 г * 100% = 14,5%
4) m3(води) = 217 г - 105 г = 112 г
Ответ: 112 г, 15,225 г
iphoneolga32:
А поясніть у 4діі217г це звідки?дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lelabellariza
Предмет: Українська мова,
автор: hohlovdima2007
Предмет: Английский язык,
автор: malinkasuper20
Предмет: Алгебра,
автор: roschinalena