Предмет: Химия,
автор: vironika249com
Який об'єм водню (н.у.) виділиться під час взаємодії сульфатної кислоти масою 8,75 г з калієм?
Ответы
Автор ответа:
2
H2SO4 + 2K = K2SO4 + H2
m(K) = 8,75 г
V(H2) - ?
Решение:
1) μ(K) = 8,75 г / 39 г/моль = 0,22 моль
2) μ(Н2) = 0,22 моль / 2 = 0,11 моль
3) V(H2) = 0,11 моль * 22,4 л/моль = 2,464 л
Ответ: 2,464 л
vironika249com:
спасибо но позно
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: GODOZ
Предмет: Русский язык,
автор: наслогисловоягуар
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: killme78
Предмет: Українська мова,
автор: arturiusua