Предмет: Физика, автор: nikitavolkov8051

Під дією сили F=20 Н тіло рухається за законом s= 6-3t+t^2 (м) . Маса тіла дорівнює

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 10кг

Объяснение:

Дано:

F=20Н

S= 6-3t+t²

----------------

F=ma

a=(S)''=2м/с²

m=F/a=20/2=10кг

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: sakirovhuseyn