Предмет: Физика, автор: National45

Коли на резисторі напруга дорівнює 6 В, то через нього протікає струм 0,2 А. Обчисліть опір резистора.РОЗПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЩО ДАНО ТА ВІДПОВІДЬ!!!!! ДАЮ 30 БАЛОВ

Ответы

Автор ответа: tanichkalutsk
0

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

I= 0,2 A

U= 6B

Знайти: R-?

Розв'язання:

Із закону Ома

I=U/R

R=U/I=6B/0,2A=30 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: goliman3344444
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Ангелинка2011