Предмет: Физика,
автор: kkovtun620
Дирижабль Дюпона де Лом об’ємом 2000 м 3 і масою 2400 кг піднявся у повітря та
зупинився на деякій висоті. Якою є густина повітря на цій висоті?
Даю 99балів
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1,20 кг/м³
Объяснение:
V=2*10³ м³ m=2.4*10³ кг ρ=?
===
m*g=Fa
Fa=ρ*g*V
ρ=m/V=2.4*10³/(2*10³)=1.20 кг/м³
ОбъяснеОбъяснениеОбъяснеОбъяснениенОбъясненние:
msoprunov791:
Извините что то с телефоном
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: элизабет40
Предмет: Русский язык,
автор: shmakowaelena
Предмет: Русский язык,
автор: никита2484
Предмет: Биология,
автор: Olorian
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним