Предмет: Химия,
автор: monika444ry
Обчисліть масу гліцеролу, що повністю прореагує з киснем, об'ємом 78,4л.
Написати повний розв'язок
Ответы
Автор ответа:
3
2C3H8O3 + 7O2 = 6CO2 + 8H2O
V(O2) = 78,4 л
m(C3H8O3) - ?
Решение:
1) μ(O2) = 78,4 л / 22,4 л/моль = 3,5 моль
2) μ(C3H8O3) = 3,5 моль / 7 * 2 = 1 моль
3) m(C3H8O3) = 1 моль * 92 г/моль = 92 г
Ответ: 92 г
monika444ry:
дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Зарина200420065
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Zhanimsoll
Предмет: Русский язык,
автор: мадина331
Предмет: Математика,
автор: nonolo07
Предмет: Музыка,
автор: bugrovasofiya