Предмет: Физика,
автор: alinanozdracova00
Під дією сили 60Н тіло рухається з прискоренням 0,2м/с2. Визначте масу тіла.
СРОЧНО!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
F=60 Н
α=0,2 м/с²
m-?
Розв'язання:
F=mα => m=F/α
m=60 Н/0,2 м/с²=300 кг
Відповідь:Маса тіла 300 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: galaka99
Предмет: Другие предметы,
автор: nastene18222
Предмет: Русский язык,
автор: yasccs
Предмет: Биология,
автор: FIHMAN
Предмет: Литература,
автор: egor1241