Предмет: Физика,
автор: daniellebourbonnais
залежність проекції швидкості руху тіла від часу має вигляд: vx=8-t, проекції початкової швидкості і прискорення руху тіла відповідно дорівнюють...
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
v0x=8м/с; ах=-1м/с².
Объяснение:
vx = v0x + axt
vx = 8-t
vox=8м/с
ах=-1м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: venera132435
Предмет: Русский язык,
автор: feodor9
Предмет: Русский язык,
автор: Svetlechokkk
Предмет: Математика,
автор: alallalalalallalalal
Предмет: Английский язык,
автор: poslera