Предмет: Физика,
автор: alinanozdracova00
М’яч кинули з поверхні землі вертикально вгору з початковою швидкістю 20 м/с. Визначте: швидкість руху та переміщення м’яча через 2 с після початку руху. g=10 м/с2
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
h = v0 - gt; h = 20•2-10•2/2 = 20 м
v = v0 - gt; v = 20-10•2 = 0 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: svetlana9611
Предмет: Английский язык,
автор: Роксолана12
Предмет: Английский язык,
автор: makc667
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: danilbersenev2005