Предмет: Физика,
автор: popsp799
визначте напругу на ділянці електричного кола якщо опір ділянки становить 3 кОм а сила струму в ньому дорівнює 0,4 А
popsp799:
срочно
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1200 B
Объяснение:
R = 3 кОм = 3000 Ом
I = 0.4 A
----------------------------
U - ?
----------------------------
По закону Ома для участка цепи
U = I · R = 0.4 · 3000 = 1200 (B)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: тёмая
Предмет: Русский язык,
автор: yla12382
Предмет: Русский язык,
автор: aplletamara19
Предмет: География,
автор: карина2369
Предмет: География,
автор: shura818