Предмет: Химия,
автор: nmaskova91
Прошу помогите пожалуйста очень важно помогите
Визначте масу води , в якій потрібно розчинити 140 r калійної селітри щоб приготувати розчин з масовою часткою солі 0,1
потрібно писати з дано
і формули
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
w(KNO3)=m(KNO3)/m(p-pa) m(p-pa)=m(KNO3)/w(KNO3)=140г/ 0,1=1400г
m(H2O)=1400г-140г=1260г.
Объяснение:
я не знаю правильно это просто я делал
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Vechnonuzhapomosh
Предмет: Английский язык,
автор: Lyachenko05
Предмет: Русский язык,
автор: MARIA09111
Предмет: Математика,
автор: sultanvelikii
Предмет: Английский язык,
автор: matveeva33