Предмет: Физика,
автор: yuliashel2006
Физика!
На скільки градусів нагріється залізна болванка, маса якої 2 кг, від
удару молота, що має масу 350 кг і падає з висоти 2м, якщо болванка
поглинає 50% кількості теплоти, яка виділяється під час удару?
Питома теплоємність заліза 460 Дж/кг К.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 3,8°С
Объяснение:
Дано:
m1=2кг
m2=350кг
h=2м
η=50%=0,5
с=460Дж/кг*К
----------------------
Δt-?
Q=m2*g*h=350*10*2=7000Дж
Q=c*m1*Δt
Δt=Q*η/(c*m1)=7000*0,5/(460*2)=3,8°С
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Изи233
Предмет: Русский язык,
автор: алла254
Предмет: Русский язык,
автор: kosyanenko2000
Предмет: Алгебра,
автор: nhito728