Предмет: Физика,
автор: sevcukv545
Деталь масою 730 г важить у воді 6,3 Н. Визначити густину речовини, з якої виготовлена деталь
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
4,599
Объяснение:
Дано:
m=730г=0,73кг
V=6,3H
———————-
ρ=?
Формула:
ρ=mV
Решение:
ρ=0,73*6,3=4,599
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано: | Формула:
m=730г=0,73кг |
V=6,3H |ρ=mV
———————- |
ρ=? |
Решение:
ρ=0,73*6,3=4,599
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kyrochka1978vn
Предмет: Русский язык,
автор: rinatfazlyev1
Предмет: Русский язык,
автор: Элла787
Предмет: Биология,
автор: mingaleev2004
Предмет: Физика,
автор: plaxov2002