Предмет: Химия,
автор: Аноним
СРОЧНО!!! Пожалуйста помогите!!!
1. Скільки грамів літію буде прореагувати з хлоридною кислотою, якщо утворюється літій хлорид масою 23 г
Ответы
Автор ответа:
1
2Li + 2HCl = 2LiCl + H2
m(LiCl) = 23 г
m(Li) - ?
Решение:
1) μ(LiCl) = μ(Li) = 23 г / 42,5 г/моль = 0,54 моль
2) m(Li) = 7 г/моль * 0,54 моль = 3,78 г
Ответ: 3,78 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: marynatabolina
Предмет: Английский язык,
автор: 1в2и3н4о5г6р7а8д
Предмет: Русский язык,
автор: elnaraamzaeva
Предмет: Геометрия,
автор: molchanovilya2014
Предмет: Английский язык,
автор: vil929